94% naszych klientów jest na pierwszej stronie Google

…już po pierwszych 6 miesiącach pozycjonowania.

Chcesz zwiększyć ruch na stronie i ilość klientów w Twoim biznesie? Jesteś we właściwym miejscu, z przyjemnością Ci pomożemy.

Po co pozycjonować?

Co zyskasz dzięki
pozycjonowaniu?

Optymalizacja
strony

Pierwszym krokiem jest zoptymalizowanie strony tak, żeby była jeszcze szybsza i przyjemniejsza w odbiorze przez odwiedzających.

Treści
na stronę

Rozbudujemy Twoją stronę o przyciągające i wartościowe treści, które później będą wyświetlały się osobom wyszukującym Twój biznes.

Wsparcie
i porady

Regularnie analizujemy Twoją konkurencję oraz możliwości rozwoju Twojej firmy i jej promocji. Jesteśmy tu, by pomóc Ci zaistnieć w internecie.

Nowi
klienci

Wysokie pozycje w wyszukiwarce to stałe, naturalne źródło ruchu. Wyświetlając się wysoko pod wybrane słowa kluczowe, zyskasz nowych klientów.

O nas

Nasza autorska metoda iD-S

W branży pozycjonowania działamy już ponad 6 lat. Przez ten czas wypracowaliśmy autorską metodę pozycjonowania, którą nazywamy iD-S. Jest to skalowalna metoda pozycjonowania, która gwarantuje najlepsze efekty ze wszystkich metod które testowaliśmy przez ostatnie lata.

Jej głównym założeniem jest przedstawienie wyszukiwarce Twojej strony jako popularnej wśród szerokiego grona osób (zarówno na popularnych stronach, jak i mniej popularnych forach). W ramach tej metody wyznajemy zasadę, że jakość jest ważniejsza od ilości.

Działamy w sprawdzonym modelu pozycjonowania ustalonych wspólnie słów kluczowych. Pomagamy wybrać te, z których pozyskasz klientów i dbamy o coraz wyższe ich pozycje.

Cennik

Pakiety

Ceny dobieramy elastycznie do Twoich potrzeb i możliwości, a także wybranych słów kluczowych. Wychodząc jednak naprzeciw wszystkim którzy chcą poznać przybliżone koszty, przedstawiamy niżej trzy przykładowe wyceny pozycjonowania.

1500 zł
/ miesiąc

Mniejsza firma

Pakiet polecany dla mniejszych firm i projektów, pozycjonowanych jest 8 mało konkurencyjnych słów kluczowych lub 4 średnio konkurencyjne

3000 zł
/ miesiąc

Średni sklep internetowy

Pakiet polecany dla nieco większych firm i projektów, pozycjonowanych jest do 8 średnio konkurencyjnych słów kluczowych

4500 zł
/ miesiąc

Duży sklep/firma

Pakiet polecany dla dużych firm i sklepów, pozycjonowanych jest do 12 średnio konkurencyjnych słów kluczowych lub 6 mocno konkurencyjnych

Dla najbardziej wymagających

Pakiet premium

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy pakiet all-inclusive, w którym oprócz usługi pozycjonowania oferujemy pełną obsługę strony i wsparcie w rozwoju biznesu. Zamiast zatrudniać kilka różnych firm, możesz mieć wszystko w ramach jednej, spójnej i zsynchronizowanej usługi.

Osobisty opiekun

Utrzymuje z Tobą stały kontakt, dbając o jak największą satysfakcję i zarządzając zadaniami dla innych specjalistów.

Specjalista SEO

Backlinki podobno robił już w przedszkolu i zadba o to, żeby Twoja strona wyświetlała się jak najwyżej w Google.

Programista

Zepsuło się coś na stronie? Potrzebna jest aktualizacja lub jakaś modyfikacja? Doświadczony programista Ci pomoże.

Copywriter

Legendy głoszą, że sam ChatGPT uczył się pisać teksty po polsku na jego treściach. Unikalny i wartościowy content to jego specjalność.

Grafik

Nowy szablon do strony? Bannery reklamowe? Wizytówki? Grafik wyczaruje dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz, żeby zabłysnąć w biznesie.

Specjalista ds marketingu

To prawdziwy detektyw rynku, zawsze na tropie najnowszych trendów i potrzeb naszych klientów, gotowy na strategiczne posunięcia.

Wartość dodana

Co nas wyróżnia?

Pogotowie
techniczne

Zepsuło się coś na stronie? Potrzebna jest nagła pomoc? Mamy to w pakiecie!

Wszechstronność

Regularnie analizujemy możliwości dodatkowego pozyskania klientów.

Unikalne treści
na stronę

Nie masz czasu tworzyć treści i wpisów na stronę? Zajmiemy się tym w cenie pakietu!

All-inclusive

Opiekun, specjalista SEO, programista, grafik, copywriter, specjalista ds. marketingu - poczuj się zaopiekowany!

Opinie

Co mówią
o nas inni?

Zaufali nam

Nasi Klienci

Jak zwiększamy ruch

Case study

Przykłady z których jesteśmy dumni. Wkrótce dodamy ich więcej!

#1 – wzrost z 1-2 kliknięć dziennie, do średnio 200 kliknięć dziennie z Google. Mocno konkurencyjne słowa kluczowe, więc na satysfakcjonujące efekty trzeba było czekać nieco ponad pół roku, ale było warto!

#2 – niszowy i lokalny biznes, na weekendy liczba wyszukań i tym samym kliknięć znacząco spadała. Mimo to wzrost z 0-1 do 70-100 kliknięć dziennie po nieco ponad miesiącu to wynik z którego jesteśmy dumni.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Chcesz spytać o wycenę? A może masz jakieś pytania, lub chcesz nawiązać współpracę? Pisz śmiało, pomimo zabiegania zawsze znajdziemy dla Ciebie chwilę.

Napisz do nas

© 2023 iDesigns. Wszelkie prawa zastrzeżone.